зміна юридичної адреси пат документи

зміна юридичної адреси пат документи
     
Є лише 3 законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, або яка належить йому на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені фірми можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою у Оболонському р-ні м.Києва. Тобто підписується правочин на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью задовільняють державні органи і проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси пат документи, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 431. Отзывов пользователей: 189.

Про Оболонський район

зміна юридичної адреси пат документи
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
зміна юридичної адреси пат документи
 • надам юридичну адресу
 • юридична адреса пат квартира
 • приклад юридичної адреси
 • новий юридичну адресу
 • юридичну адресу представництва
 • вартість юридичної адреси
 • зміна засновника юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація