фіктивний юридична адреса

фіктивний юридична адреса
     
Існує декілька варіантів при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає засновник фірми, або яка належить йому згідно із законом. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, якби не одне але - не всі новостворені фірми мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою у Оболонському р-ні м.Києва. Тобто підписується правочин про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що вказані договори задовільняють державні тощо органи і проходять при акредитації на митниці.
фіктивний юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 480. Отзывов пользователей: 217.

Про Оболонський район

фіктивний юридична адреса
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
фіктивний юридична адреса
 • договір юридична адреса
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • зміна юридичної адреси зат
 • юридична адреса пп квартира
 • вартість юридичної адреси
 • присвоєння юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація