купити юридичну адресу спб

купити юридичну адресу спб
     
На данний час існує три законні варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник, та яка належить йому на праві власності. Жирним недоліком цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі підприємства мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори 100% влаштовую правоохоронні і т.д. установи і проходять при акредитації на митниці.
купити юридичну адресу спб, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 445. Отзывов пользователей: 198.

Про Оболонський район

купити юридичну адресу спб
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
купити юридичну адресу спб
 • юридичні адреси ват
 • дешеві юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • надання юридичної адреси в києві
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • як поміняти юридичну адресу
 • оренда юрадреси Оболонському р-ні
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація