юридична адреса ТСЖ

юридична адреса ТСЖ
     
На данний час існує лише 3 варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник, та яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би кращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі новостворені фірми мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському р-ні.
     3. Державна реєстрація за купленою юридичною адресою у Оболонському р-ні. Тобто укладається договір про надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Ці договори 100% задовільняють державні та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса ТСЖ, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 473. Отзывов пользователей: 219.

Про Оболонський район

юридична адреса ТСЖ
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридична адреса ТСЖ
 • приміщення під юридичну адресу
 • юридичний і фізичний адресу
 • де купити юридичну адресу
 • юридичні адреси ват
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • надання юридичної адреси від власника
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація