зміна юридичної адреси документи

зміна юридичної адреси документи
     
Є декілька варіантів при пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає один з засновників, та яка перебуває у нього на праві власності. Негативом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але - не всі фірми мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Оболонському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин про нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Ці договори 100% задовільняють державні установи та проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси документи, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 385. Отзывов пользователей: 186.

Про Оболонський район

зміна юридичної адреси документи
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
зміна юридичної адреси документи
 • зміна засновника юридичної адреси
 • юридичні адреси столиці
 • юридична адреса дешево
 • приміщення під юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси дпи
 • адреса юридичний приміщення
 • юридична адреса та поштова адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація