орендувати юридична адреса Оболонському р-ні

орендувати юридична адреса Оболонському р-ні
      Передусім пропонуємо Вам, дійсно, розібратися, за якими критеріями треба здійснювати пошук юр-адреси, щоб вже через незначний період часу не виникло питання заміни юр-адреси. Зазначимо лише головні моменти, на які необхідно, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юр-адреси , наприклад, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно, бажано, щоб юрадреса знаходився в тому ж районі, де Ви запланували орендувати офіс.
     - Наявність документів, які підтверджують право власності власника прописки на обране приміщення. Якщо укладете правочин без цих правопосвідчувальних документів, то у Вас можуть виникнути суперечки з державними органами. Крім того, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На оформлене юридичну адресу буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними органами.
орендувати юридична адреса Оболонському р-ні, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 419. Отзывов пользователей: 167.

Про Оболонський район

орендувати юридична адреса Оболонському р-ні
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
орендувати юридична адреса Оболонському р-ні
 • де взяти юридичну адресу
 • обслуговування юридичної адреси
 • оренда юридичної адреси
 • повідомлення про зміну юридичної адреси
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • зміна юридичної адреси зат
 • юридичну адресу в києві
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація