рішення про зміну юридичної адреси

рішення про зміну юридичної адреси
     
Зараз є три законні варіанти у виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій мешкає засновник, та яка належить йому на праві власності. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - далеко не всі новостворені фірми мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою у Оболонському р-ні. Тут укладається угода про надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищезазначені договори повністью влаштовую державні тощо установи та проходять при акредитації на кордоні.
рішення про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1225. Отзывов пользователей: 533.

Про Оболонський район

рішення про зміну юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
рішення про зміну юридичної адреси
 • суборенда юрадресу Оболонському районі
 • РЕСО юридична адреса
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • список юридичних адрес
 • юридичні адреси в регіонах
 • використання юридичної адреси
 • юридична адреса київ Оболонському р-ні
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація