оренда офісу з юридичною адресою

оренда офісу з юридичною адресою
      Пропонуємо Вам раз і на завжди розібратися, за якими критеріями треба проводити пошук необхідної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб через незначний період часу не виникло питання зміни юридичної адреси. Вкажемо лише головні моменти, на які варто звернути свою увагу юридичної адреси ,зокрема, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район прописки. Краще, щоб юрадреса знаходився саме в тому районі, де запланували купити офіс.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують право власності власника прописки на обране приміщення. Якщо Ви підпишете договір без цих правопосвідчувальних документів, то у Вас можуть виникнути непорозуміння з податковими органами. Крім того, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На оформлене юридичну адресу буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
оренда офісу з юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 450. Отзывов пользователей: 198.

Про Оболонський район

оренда офісу з юридичною адресою
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
оренда офісу з юридичною адресою
 • юридична адреса ип
 • фактичний і юридична адреса ип
 • юридичний і фізичний адресу
 • список юридичних адрес
 • подання юридичної адреси
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • надання юридичної адреси вартість
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація