юридичні адреси ресторанів

юридичні адреси ресторанів
     
На данний час існує лише 3 варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає учасник підприємства, та яка належить йому на праві власності. Негативом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - не всі початківці фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Оболонському р-ні.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою у Оболонському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на надання Вашої компанії приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Вказані договори повністью влаштовую податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичні адреси ресторанів, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 364. Отзывов пользователей: 163.

Про Оболонський район

юридичні адреси ресторанів
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридичні адреси ресторанів
 • процедура зміни юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • купити юрадресу Оболонському р-ні
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • юридичні адреси податкову
 • фактична адреса організації та юридичний
 • отримання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація