юридичну адресу тов

юридичну адресу тов
      Пропонуємо Вам раз і на завжди розібратися, за якими правилами варто здійснювати пошук необхідної юр-адреси, щоб вже через нетривалий проміжок часу у Вас не виникло запитання зміни юрадреси. Ось основні моменти, на які необхідно, на наш погляд, звернути свою увагу юр-адреси , наприклад, у Оболонському р-ні:

     - Район прописки. Краще, щоб юридична адреса була в тому районі, де Ви плануєте купити офіс.
     - Наявність документів, які підтверджують власність власника прописки на обране приміщення. В тому разі, якщо Ви укладете угоду без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас можуть виникнути проблеми з охоронними органами. Крім того, не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На оформлене майбутнє місцезнаходження буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними органами.
юридичну адресу тов, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 516. Отзывов пользователей: 214.

Про Оболонський район

юридичну адресу тов
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридичну адресу тов
 • порядок зміни юридичної адреси
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • зміна засновника юридичної адреси
 • надання юридичної адреси київ
 • знайти юридичну адресу фірми
 • юридична адреса переклад
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація