база юридичних адрес

база юридичних адрес
      Спробуємо Вам, дійсно, розібратися, за якими критеріями треба здійснювати пошук юридичної адреси, щоб через нетривалий проміжок часу у Вас не виникло запитання зміни юр-адреси. Ось основні моменти, на які необхідно звернути увагу юрадреси ,зокрема, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Звісно, бажано, щоб юр-адреса була саме в тому районі, де Ви плануєте орендувати офіс надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують власність власника реєстрації на вибране приміщення. В тому разі, якщо підпишете правочин без цих правопосвідчувальних документів, то у Вас можуть виникнути суперечки з охоронними органами. Крім того, Ви не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
база юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 617. Отзывов пользователей: 268.

Про Оболонський район

база юридичних адрес
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
база юридичних адрес
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • юридичну адресу з робочим місцем
 • здаю юридична адреса
 • як поміняти юридична адреса ооо
 • процедура зміни юридичної адреси
 • бюро юридичних адрес
 • договір на надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація