договір юридична адреса

договір юридична адреса
     
На данний час існує лише 3 законні варіанти при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій мешкає учасник майбутньої фірми, та яка перебуває у нього згідно із законом. Мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці компанії можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою у Оболонському р-ні м.Києва. Тут укладається договір про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що ці договори цілком влаштовую правоохоронні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.
договір юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 497. Отзывов пользователей: 220.

Про Оболонський район

договір юридична адреса
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
договір юридична адреса
 • вартість юридичної адреси
 • фактична адреса організації та юридичний
 • юридичну адресу 26
 • РЕСО юридична адреса
 • юридична адреса пошта
 • юридичні адреси зат
 • обслуговування юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація