протокол про зміну юридичної адреси

протокол про зміну юридичної адреси
     
Наша організація може надати Вам декілька варіантів надійних юридичних адрес у різних районах, в тому числі у Оболонському р-ні, які сто-відсотково відповідають всім зазначеним умовам. Зараз пропонуємо Вашій увазі наступні варіанти :


     1. Готові надати в оренду (суборенду або за договором про співробітництво юридичну адресу без поштового обслуговування в Оболонському р-ні.
     За невелику суму коштів Ви зможете придбати безпроблемну та не масову оренду приміщення, яку можна використовувати в якості юрадреси Вашого бізнесу.
       2. Ми надамо в оренду (суборенду або за договором про співробітництво) юр-адресу з поштовим обслуговуванням в Оболонському р-ні.
      Можемо запропонувати клієнтам юрадреси для держреєстрації фірми.
      Ця послуга буде трішки дорожчою, ніж перша, але Ви отримаєте, окрім необхідного Вам документу ще послугу з можливістью переселання листів. Зараз можемо гарантувати Вам злагоджену працю з поштою. Ваші листи не будуть загублені.

      Звісно, вибір юридичної адреси для компанії справа не з легких, тому, якщо Ви жадаєте у подальшому розвивати бізнес - радимо замовити юрадресу не масової реєстрації у Оболонському р-ні.
      Слід звернути Вашу увагу й на те, що вартість юр-адреси також залежить від того заключений договір оренди, договір про співпрацю (надання приміщення партнеру або договір суборенди (надання орендарем частини свого орендованого приміщення суборендарю.

      Виберіть один чи декілька із запропонованих нами юрадрес у Оболонському р-ні та розмістіть своє підприємство у нас на найвигідніших умовах співпраці! Пропонуємо Вашій фірмі реєстрацію в престижному районі; допоможемо максимально швидко провести підготовку необхідних паперів та заощадивши Ваш час та гроші!

     Для кожної юрадреси надаємо повний пакет документів, з яким Ви зможете безпроблемно проводити державну реєстрацію підприємства, отримати акредитацію на митниці і, звісно, отримувати ліцензії для Вашої фірми, без таких проблем як зміна юр-адреси та переоформлення документації організації.
      Ключове слово : протокол про зміну юридичної адреси ?

      Клієнтів у нас приваблює не тільки якість нашої допомоги, привітність персоналу, а й порівняно низька ціна та якість пропозицій.


протокол про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 403. Отзывов пользователей: 187.

Про Оболонський район

протокол про зміну юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
протокол про зміну юридичної адреси
 • де взяти юридичну адресу
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • відповідність юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • юридична адреса спд квартира
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація