юридичні адреси від власника

юридичні адреси від власника
      Передусім спробуємо Вам раз і на завжди розібратися, за якими правилами варто проводити пошук необхідної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб через незначний проміжок часу не виникло запитання зміни юр-адреси. Ось лише головні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути свою увагу при купівлі юридичної адреси , наприклад, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район прописки. Варто подумати над тим, щоб юрадреса була саме в тому ж районі, де Ви плануєте проводити свою діяльність.
     - Наявність документів, що підтверджують право власності власника реєстрації на вибране приміщення. Якщо укладете правочин без необхідних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з державними органами. Крім того, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На оформлене юрадресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними органами.
юридичні адреси від власника, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 482. Отзывов пользователей: 211.

Про Оболонський район

юридичні адреси від власника
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридичні адреси від власника
 • юридичні адреси гарантія
 • юридична адреса ват
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • юридична адреса пат квартира
 • зміна юридичної адреси спд
 • юридична адреса ТСЖ
 • юридичні адреси столиці
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація