зміна податкової юридичної адреси

зміна податкової юридичної адреси
      Передусім пропонуємо розставити всі точкі та, дійсно, розібратися, за якими критеріями варто здійснювати пошук необхідної юр-адреси, щоб вже через нетривалий період часу у Вас не виникло запитання оренди іншого приміщення та зміни юрадреси. Вкажемо головні моменти, на які варто, на наш погляд, звернути свою увагу при купівлі юридичної адреси ,зокрема, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно, бажано, щоб юрадреса була саме в тому районі, де запланували проводити свою діяльність надалі.
     - Наявність документів, які підтверджують власність власника. Якщо укладете угоду без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути непорозуміння з державними органами. А також, не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними органами.
зміна податкової юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 434. Отзывов пользователей: 186.

Про Оболонський район

зміна податкової юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
зміна податкової юридичної адреси
 • юридичну адресу без розміщення
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • юридична адреса ооо квартира
 • адреси юридичні центр
 • юридична адреса зат
 • зміна юридичної адреси ват
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація